Hakkımızda


Rengin Kemer 2012 yılında Altın Group Tekstil Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bünyesinde kurulmuştur. Daha sonra kendi kurumsal kimliğine kavuşup Altın Group Tekstil Sanayi Ticaret Ltd. Şti.’ne fason üretim yapmaya başlamıştır.

Üretim çerçevemiz genellikle siparişe dayalı olup, jeans üretimi yapan atölye ve firmalara sipariş üzerine her model kemer üretimi yapmaktadır.
Aylık üretim kapasitemiz üç milyon adet olup bu yönde sipariş alınabilir. Bölge ayırmaksızın kurumsal kimliğimiz gereği üretim yapmaktayız. Türkiye’nin her yerinden gelen talepler üretime dönüşmektedir.

Hizmetlerimiz her geçen gün daha yenilikçi ve daha mükemmeliyetçi olarak devam edecektir.
Parolamız iyi hizmettir.’’

İlkelerimiz


Her türlü müşteri talebini karşılayabilen, güvenilir ve sürekliliği olan, kaliteden ödün vermeyen, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan sektörde öncü uluslar arası bir kuruluş olarak ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

Ayrıca, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve oluşumcu çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan kaliteli ürünler tasarlayıp sunmaktır.

Resmi Bilgiler

RENGİN POLYESTER İPLİK VE BOYA SAN. TİC. A.Ş.


Meslek Grubu

119 19.Komite

Faaliyet Alanı

HER TÜRLÜ SUNİ VE SENTETİK, POLYESTER, NAYLON, AKRİLİK, JÜT VE PAMUK İPLİKLERİN VE BUNLARIN HAM VE YARDIMCI MADDELERİNİN TEKSTİL BOYA VE KİMYASAL MADDELERİNİN İMALATINI, İTHALATINI, İHRACATINI, ALIMINI, SATIMINI, PAZARLAMASINI YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR/

NACE Faaliyet Alanı

20.60.02 Sentetik filament ipliği ve sentetik monofilamentlerin, şeritlerin ve benzerlerinin imalatı (poliamidden ve polyesterden yüksek mukavemetli filament iplikler dahil) (bükülü, katlı ve tekstürize olanlar hariç)


İletişim Bilgileri

E-posta
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon
+90 342 227 86 86

Faks

Sicil Bilgileri

Şirket Nevi
ANONİM ŞİRKET

Kuruluş Tarihi
23.07.2013

Oda Sicil Numarası
3729

Vergi Dairesi
27251 GAZİANTEP Suburcu V.D.

Vergi Numarası
7340720582